Aktualności
30.03.2015
O zastosowaniu stali nierdzewnej w produkcji żywności - pisze Andrzej Michalski-Stępkowski z magazynu "Nowa Stal", z którym Międzynarodowe Targi Poznańskie współpracują w ramach promocji targów POLAGRA-TECH.

[ więcej ]


25.03.2015
w Certyfikacji Jakości Wielkopolskich Tradycyjnych Wyrobów Mięsnych oraz w Ogólnopolskich Konkursach Wędliniarskich "Wielkanoc - Mięsne Święta - Polska Tradycja" 2015 w klasyfikacji ogólnej.

[ więcej ]


20.03.2015
Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP realizuje na Targach Edukacyjnych w Poznaniu zadania promujące mięso drobiowe, wieprzowe i wołowe, i przyciąga młodzież do tego, aby rozważyli wybranie zawodu związanego z szeroko rozumianą gastronomią. Od rzeźnika po kucharza.

[ więcej ]


Archiwum

POLAGRA-TECH

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowują kolejną edycję Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH. W tym roku, jak zawsze w latach nieparzystych, zagoszczą na wystawie dwa salony: technologii spożywczych oraz mięsnych i, premierowo, rybnych. POLAGRA-TECH rozpocznie się 21. i zakończy 24 września 2015 roku.

 

badz_mobile_pt.jpg

 

Zapraszamy!

 

Poprzednia edycja targów POLAGRA-TECH, która dedykowana była branży spożywczej oraz technologii mięsnych odbyła się w 2013 roku.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia filmu z największego wydarzenia biznesowego dla tego segmentu rynku.

screenshot_19.jpg
[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również


Usługi