Do rozmów podczas targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
06.10.2015
Nie możecie się doczekać kolejnych targów? My też nie! Zabieramy Was na wycieczkę po targach. Dołączcie i odkryjcie to, co w targach najciekawsze. Zobaczcie nasz najnowszy filmik.

[ więcej ]


05.10.2015
Minister Skarbu Państwa i Prezydent Miasta Poznania podpisali umowę przekazania przez Skarb Państwa 60% udziałów spółki Międzynarodowe Targi Poznańskie. Miasto Poznań stanie się teraz jedynym właścicielem posiadającym 100% jej udziałów.

[ więcej ]


01.10.2015
POLAGRA wyznacza kierunki rozwoju! W czwartek, 24 września 2015, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich dobiegło końca największe, cieszące się najdłuższą tradycją targową wydarzenie biznesowe w Europie Środkowo – Wschodniej dla branży spożywczej, gastronomicznej i hotelarskiej. Blok targów Polagra oraz rozpoczęte dwa dni wcześniej Smaki Regionów odwiedziło ponad 60 tys. zwiedzających. Na targach swoją ofertę zaprezentowało 1.000 wystawców z 30 krajów.

[ więcej ]


Archiwum

POLAGRA-TECH

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały kolejną edycję Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH. W tym roku, jak zawsze w latach nieparzystych, na wystawie goszczą dwa salony: technologii spożywczych oraz mięsnych i, premierowo, rybnych. POLAGRA-TECH rozpoczęła się 21. i zakończy 24 września 2015 roku.

badz_mobile_pt.jpg

 

[ Wstecz ]
W tym samym czasie
Zobacz również


Usługi