W 2018 są z nami:

    
 Aktualności
14.08.2018
Najnowsze rozwiązania technologiczne, dodatki do żywności, które podniosą walory smakowe i estetyczne wypieków oraz pokazy cukiernicze realizowane przez znanych i cenionych na rynku rzemieślników – takich atrakcji możemy spodziewać się w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach obchodów Dnia Piekarza i Cukiernika, który będzie mieć miejsce w niedzielę, 30 września.

[ więcej ]


13.08.2018
Jak zmiany w świadomości konsumentów wpływają na działalność polskich cukierni? M.in. o tym rozmawiamy z Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy, Leszka Truskolawskiego.

[ więcej ]


06.08.2018
Dodatkowe nagrody dla lodziarni i piekarni podczas Dnia Piekarza i Cukiernika na targach Polagra Tech.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi technologii spożywczych POLAGRA TECH

Najbliższa edycja: 30 września - 4 października 2018 roku

POLAGRA TECH jest wydarzeniem realizowanym z myślą o przedstawicielach branży producentów żywności. W ich trakcie prezentowane są maszyny i urządzenia, dzięki którym profesjonaliści branży będą mogli wprowadzić w swoich firmach rozwiązania procentujące dla nich w korzyściach biznesowych. To również idealne miejsce do zaprezentowania komponentów i dodatków do żywności. Na POLAGRA TECH poznać będzie można najnowsze rozwiązania pozwalające na dopieszczenie kubeczków smakowych i wrażeń estetycznych współczesnych konsumentów.

W ramach tegorocznej edycji targów Polagra Tech odbędą się dwa salony. Pierwszy z nich, Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych, rozpocznie się już w niedzielę, 30 wrześniaDniem Piekarza i Cukiernika. Zaprezentowane na nim specjalistyczne rozwiązania zostaną uzupełnione o ofertę wystawców Salonu Technologii Spożywczych, który rozpocznie się dzień później, 1 października. Oba wydarzenia potrwają do 4 października.

[ Wstecz ]W tym samym czasie


Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact