Aktualności
07.02.2017
Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych Polagra Tech i Targi Opakowań dla Przemysły Spożywczego Pakfood w 2017 roku to efektywny tandem. Perspektywiczna integracja branż podczas jesiennego wydarzenia biznesowego skutkować będzie korzyściami dla firm z sektora opakowań. Od 25 do 28 września 2017 w Poznaniu odbędą się najważniejsze targi dla branży. Organizatorzy zachęcają firmy z sektora technologii spożywczych do współtworzenia tego wielkiego wydarzenia biznesowego.

[ więcej ]


13.01.2017
Jak dobrze suplementować magnez w produktach mlecznych? Skoro to jedne z najważniejszych pierwiastków, które regulują działanie organizmu. Mleko i jego przetwory wzbogacone magnezem mogłyby spełniać funkcję transporterów magnezu do organizmu.

[ więcej ]


12.01.2017
We wtorek, Urząd Marszałkowski woj. lubuskiego, poinformował, że dzięki staraniom Jarosława Szlachetko z masarni w Sulechowie kolejne dwa rodzaje wędlin znalazły się na liście lubuskich produktów tradycyjnych. Kiełbasa zabużańska rzemieślnicza i Kiełbasa kresowa dojrzewająca, to specjały, które z początkiem 2017 roku dołączyły do smakołyków z certyfikatem.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Rozsądne połączenie = realne korzyści

Polagra Tech i Pakfood 2017

[ Wstecz ]
W tym samym czasie
Zobacz również


Usługi