W 2018 są z nami:

    
 Aktualności
18.07.2018
Tegorocznej edycji targów technologii spożywczych POLAGRA TECH towarzyszyć będą wydarzenia komplementarne: szeroko zakrojone wydarzenia branżowe adresowane do profesjonalistów branży poligraficznej i opakowań oraz ekspertów branży spożywczej. Spośród prezentowanych w bloku jesiennym wydarzeń dwa wydają się najbliższe pod względem tematyki – POLAGRA TECH i POLAGRA GASTRO.

[ więcej ]


10.07.2018
Przy okazji targów Polagra Tech po raz kolejny stawiamy na dodatkową promocję firm, które w swoich portfolio posiadają mieszanki piekarskie i cukiernicze, komponenty lub dodatki do żywności uwolnione oraz oczyszczone m.in. z substancji E. Prezentujemy pierwszy zgłoszony w tym roku produkt – nowość z rodziny UNIFERM.

[ więcej ]


09.07.2018
Tegoroczna edycja targów Polagra Tech rozpocznie się w niedzielę, 30 września – Dniem Piekarza i Cukiernika. Zapraszamy na wielkie spotkanie branży i inspirujące pokazy i wydarzenia!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi technologii spożywczych POLAGRA TECH

Najbliższa edycja: 30 września - 4 października 2018 roku

POLAGRA TECH jest wydarzeniem realizowanym z myślą o przedstawicielach branży producentów żywności. W ich trakcie prezentowane są maszyny i urządzenia, dzięki którym profesjonaliści branży będą mogli wprowadzić w swoich firmach rozwiązania procentujące dla nich w korzyściach biznesowych. To również idealne miejsce do zaprezentowania komponentów i dodatków do żywności. Na POLAGRA TECH poznać będzie można najnowsze rozwiązania pozwalające na dopieszczenie kubeczków smakowych i wrażeń estetycznych współczesnych konsumentów.

W ramach tegorocznej edycji targów Polagra Tech odbędą się dwa salony. Pierwszy z nich, Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych, rozpocznie się już w niedzielę, 30 wrześniaDniem Piekarza i Cukiernika. Zaprezentowane na nim specjalistyczne rozwiązania zostaną uzupełnione o ofertę wystawców Salonu Technologii Spożywczych, który rozpocznie się dzień później, 1 października. Oba wydarzenia potrwają do 4 października.

[ Wstecz ]W tym samym czasie


Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact