Zgłoś produkt do Clean Label!

Clean label. Przyciągnij nowych klientów!

W tym roku przy okazji targów Polagra Tech po raz kolejny stawiamy na dodatkową promocję firm, które w swoich portfolio posiadają mieszanki piekarskie i cukiernicze, komponenty lub dodatki do żywności uwolnione oraz oczyszczone m.in. z substancji E. Już dziś zgłoś swoje produkty do clean label i promuj swoją markę!

untitled_design.png

Jeżeli w swojej ofercie posiadacie Państwo nowoczesne i zdrowsze produkty dla piekarzy oraz cukierników, w których wyeliminowane zostały substancje typu E, sztuczne barwniki zostały zastąpione naturalnymi, a syrop glukozy wymieniono na stewię lub fruktozę, to zachęcamy do skorzystania z dodatkowej możliwości promocji Państwa marki.

Specjalnie dla Wystawców, którzy dbają o zdrowy, ekologiczny skład swoich produktów, stworzona została dodatkowa bezpłatna forma promocji pod hasłem CLEAN LABEL.

W ramach działań promocyjnych pod hasłem CLEAN LABEL zostaną zrealizowane następujące świadczenia:

  • publikacja artykułu na temat produktu Clean Label w dziale aktualności na stronie www.polagra-tech.pl;
  • publikacja informacji na temat produktu Clean Label na stronie wydarzenia na Facebooku;
  • oznaczenie stoiska na targach Polagra Tech 2018 naklejką Clean Label;
  • zaznaczenie stoiska na planie ekspozycji w Vademecum dla Zwiedzających grafiką Clean Label.

Jeżeli kluczowymi wartościami dla Państwa firmy są zrównoważony rozwój i dostarczanie zdrowych produktów konsumentów, to zachęcamy do przesłania zgłoszenia i rozpoczęcia promocji już dziś!

Wcześniejsze zgłoszenie pozwoli nam na prowadzenie dłuższej i bardziej efektywnej kampanii promocyjnej dla Państwa.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie maila o tytule „Clean label zgłoszenie” na adres ">joanna.janowiczat mtp.pl.  Do korespondencji prosimy dołączyć zdjęcie produktu w jakości 300 dpi oraz opis produktu (opis marketingowy pod kątem naturalności oferowanej mieszanki, komponentu oraz pełen skład produktu), a także nazwę firmy i dane kontaktowe.

Termin zgłoszeń: 27 lipca 2018

[ Wstecz ]
Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact