Aktualności
20.07.2018
W ramach promowania czystych marek prezentujemy kolejne produkty zgłoszone do odznaczenia Clean Label – nowości z rodziny ECO TRADE.

[ więcej ]


18.07.2018
Tegorocznej edycji targów technologii spożywczych POLAGRA TECH towarzyszyć będą wydarzenia komplementarne: szeroko zakrojone wydarzenia branżowe adresowane do profesjonalistów branży poligraficznej i opakowań oraz ekspertów branży spożywczej. Spośród prezentowanych w bloku jesiennym wydarzeń dwa wydają się najbliższe pod względem tematyki – POLAGRA TECH i POLAGRA GASTRO.

[ więcej ]


10.07.2018
Przy okazji targów Polagra Tech po raz kolejny stawiamy na dodatkową promocję firm, które w swoich portfolio posiadają mieszanki piekarskie i cukiernicze, komponenty lub dodatki do żywności uwolnione oraz oczyszczone m.in. z substancji E. Prezentujemy pierwszy zgłoszony w tym roku produkt – nowość z rodziny UNIFERM.

[ więcej ]


09.07.2018
Tegoroczna edycja targów Polagra Tech rozpocznie się w niedzielę, 30 września – Dniem Piekarza i Cukiernika. Zapraszamy na wielkie spotkanie branży i inspirujące pokazy i wydarzenia!

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


02.07.2018
Zgłoś produkt do udziału w konkursie o Złoty Medal MTP!

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


20.06.2018
Prezentacja najnowszej oferty i rozwiązań technologicznych, fantastyczna biznesowa atmosfera i szansa na wzmocnienie pozycji rynkowej – tak można najkrócej scharakteryzować Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL. Ich siódma edycja odbędzie się w dniach 12-14 września 2019 roku w Krakowie.

[ więcej ]


Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact