Aktualności
21.06.2017
Zgłoś udział w targach jak najwcześniej, a zyskasz więcej!

[ więcej ]


19.06.2017
Zanim zaprosimy na kolejną edycję targów, zapraszamy na Garden Party czyli wieczorne spotkanie z dobrą muzyką i świetnym jedzeniem. Już 23 czerwca (piątek) na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp wolny!

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


22.05.2017
Rusza nabór do bitwy o najważniejsze trofeum! Zrób pierwszy krok – zgłoś swój produkt! Zdobądź Złoty Medal MTP, a następnie stań do finału o tytułu Złoty Medal - Wybór Konsumentów!

[ więcej ]


23.04.2017
Sytuacja na rynku detalicznym od lat prowadzi do konsolidacji bardzo rozdrobnionego rynku mięsnego.Pierwsze łączenia już się dzieją. Konsolidacja jest faktem i niewątpliwie długoletnim procesem. Targi Polagra Tech oraz Polagra Food są doskonałym miejscem prowadzenia rozmów biznesowych. To prawdziwe targi kontraktacyjne, prawdziwe spotkania biznesowe i prawdziwe relacje, w wyniku których branża optymalizuje swoje działania do potrzeb rynku.

[ więcej ]


07.04.2017
i PROMOCJA! Tylko do 7 kwietnia najniższe ceny! Warto podjąć tę decyzję, choćby minutę przed północą!

[ więcej ]


24.03.2017
Polagra Tech i Pakfood to najlepsza oferta targowa w tym roku dla branży przemysłu spożywczego.

[ więcej ]