Aktualności
06.02.2018
5 lutego odbyły się XIV Mistrzostwa Poznania w jedzeniu pączków na czas zorganizowane przez Cech Cukierników i Piekarzy w Poznaniu. Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami i z tej właśnie okazji odbywają się mistrzostwa. Wydarzenie wspierają Międzynarodowe Targi Poznańskie, będące fundatorem nagród w postaci specjalnej karty umożliwiającej jednorazowe wejście na targowe wydarzenia dla szerokiej publiczności.

[ więcej ]


08.01.2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie są platformą możliwości, z której w pełni korzystają zarówno zwiedzający, jak i wystawcy. POLAGRA TECH to największa impreza branży technologii spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Już teraz zapraszamy wystawców do wzięcia udziału w tym wydarzeniu! SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH odbędzie się od 30.09 do 4.10 zaś SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH od 1 do 4 października.

[ więcej ]


12.12.2017
POLAGRA TECH to największa impreza branży technologii spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej, składająca się z dwóch salonów tematycznych. Jest prezentacją najnowszych osiągnięć technologicznych, nowości rynkowych, czyli jednym słowem najszerszą i najbardziej kompleksową ofertą firm spożywczych w jednym miejscu i czasie.

[ więcej ]


04.12.2017
Przedstawiciele branży piekarskiej z całej Polski spotkali się 6 grudnia w Poznaniu na uroczystej Wigilii Piekarzy zorganizowanej przez Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

[ więcej ]


14.11.2017
Startujemy z przyjmowaniem zgłoszeń! Zaplanuj swój udział w POLAGRA TECH 2018 już teraz!

[ więcej ]


09.10.2017
Zapraszamy do udziału w targach POL-ECO SYSTEM oraz w szkoleniach i panelach dyskusyjnych dotyczących nowych rozwiązań mających na celu minimalizację negatywnego wpływu przemysłu na środowisko.

[ więcej ]


06.10.2017
Serdecznie dziękujemy, że byli Państwo z nami.

[ więcej ]


28.09.2017
Największe wydarzenie dla całego sektora spożywczego tradycyjnie już odbywa się w Poznaniu. Dla branży jesień Polagrą się zaczyna, a jest to grupa targów, która daje klientom kompleksowy przegląd rynku, jest niezmiernie barwna i atrakcyjna w swej ofercie. Już od soboty, 23 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczęły się Targi Smaki Regionów, do których w poniedziałek – 25 września – dołączył cały blok targów dla biznesu, czyli: Polagra Food, Polagra Tech oraz Pakfood, Polagra Gastro i Invest Hotel, a także najważniejszy w Polsce profesjonalny konkurs dla kucharzy: Kulinarny Puchar Polski. Przez sześć dni to w stolicy Wielkopolski tętniło światowe życie branży spożywczej.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact