O Polagra Tech 2016

Wyznaczamy kierunki rozwoju smaku i jakości!

25- 29.09.2016 r.

Co dwa lata, w Poznaniu, odbywa się jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń dla branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej. Pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których odbywa się POLAGRA-TECH, wypełniają się zapachem świeżego pieczywa, podziwiać można arcydzieła Mistrzów i wziąć udział w wielu niezwykle ciekawych debatach, szkoleniach czy konferencjach. Przede wszystkim jednak POLAGRA-TECH, składająca się z dwóch salonów tematycznych, to prezentacja najnowszych osiągnięć technologicznych, nowości rynkowych, czyli jednym słowem najszersza i najbardziej kompleksowa oferta firm spożywczych w jednym miejscu i czasie.

To właśnie dzięki ogromnemu zaangażowaniu wystawców i profesjonalnej obsłudze POLAGRA-TECH oraz targi, które odbyły się w tym samym czasie, mogą przyciąga profesjonalnych zwiedzających.

W 2016 roku elementy składowe targów POLAGRA TECH stanowiły dwa salony:

SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH (25 - 29.09.): oprócz maszyn
i urządzeń, prezentował będzie również dodatki i komponenty, tworząc najbardziej kompleksową ofertę dla branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej. Salon odbywa się w cyklu dwuletnim.

SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH (26 - 29.09): obejmie ekspozycję maszyn i urządzeń dla pozostałych branż spożywczych, m.in. owocowo-warzywnej, makaronowej, napojów, a także urządzeń i technologii z zakresu chłodnictwa czy też środków transportu, bhp i walki ze szkodnikami. Salon odbywa się co roku.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact