O targach

Co dwa lata, w Poznaniu, odbywa się jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń dla branży mięsnej, rybnej i spożywczej. Pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których odbywa się POLAGRA-TECH, wypełniają się ofertą dla przemysłu technologii spożywczych. Można wziąć udział w wielu niezwykle ciekawych debatach, szkoleniach czy konferencjach. Przede wszystkim jednak POLAGRA-TECH, składająca się z dwóch salonów tematycznych, to prezentacja najnowszych osiągnięć technologicznych, nowości rynkowych, czyli jednym słowem najszersza i najbardziej kompleksowa oferta firm spożywczych w jednym miejscu i czasie.

To właśnie dzięki ogromnemu zaangażowaniu wystawców i profesjonalnej obsłudze POLAGRA-TECH oraz targi, które odbyły się w tym samym czasie, mogą przyciąga profesjonalnych zwiedzających.

Większa suma korzyści Polagra Tech 2017

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych Polagra Tech i Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego Pakfood  w 2017 roku to efektywny tandem. Perspektywiczna integracja branż podczas jesiennego wydarzenia biznesowego  skutkować będzie korzyściami dla firm z sektora opakowań. Od 25 do 28 września 2017 w Poznaniu odbędą się najważniejsze targi dla branży. Organizatorzy zachęcają firmy z sektora technologii mleczarskich do współtworzenia tego wielkiego wydarzenia biznesowego.

2+2=5

Międzynarodowe Targi Poznańskie prowadzą szeroko zakrojoną współpracę z  podmiotami w branży (od przedsiębiorstw, przez stowarzyszenia, po organy państwa), a synchronizacja wydarzeń dla tożsamych sektorów gospodarki podczas organizacji targów dają firmom wyższe rezultaty biznesowe niż odosobnione działania marketingowe. To wszystko ma na celu przygotowanie i przeprowadzenie spotkania biznesowego, jakim są targi Polagra Tech  i Pakfood w taki sposób, aby były one zadowalające dla klientów.

Z rozsądnego połączenia płyną realne korzyści. Blok targów Polagra, a w nim Pakfood, cechuje synergia wydarzeń dla korespondujących ze sobą branż, gwarantuje dostęp do zainteresowanych ofertą z całego sektora, a międzynarodowy charakter imprezy skutkuje dopływem klientów z całego świata.

Targi kontraktacyjne

To co zdecydowanie wyróżnia targi w Poznaniu, to fakt że organizatorzy prowadzą długoterminową kampanię na pozyskanie profesjonalnych zwiedzających. Co ważne, dla wystawców, od momentu zgłoszenia, prowadzone są działania promujące ich marki oraz produkty na terenie Polski oraz poza jej granicami. Uczestnicy targów Pakfood zyskują wielomiesięczną obsługę marketingowa, która jest nieodpłatna.

Finałem niemal rocznej promocji przedsiębiorstwa jest wystawa, na którą przyjeżdżają klienci zainteresowani podjęciem współpracy. Już teraz warto podjąć decyzję o tym, że warto przedstawić swoją ofertę profesjonalistom z kraju i zagranicy, zainspirować klientów i podzielić się wiedzą o oferowanych urządzeniach, produktach, usługach. Przede wszystkim jednak organizator targów zachęca firmy do skorzystania z oferowanych przez MTP narzędzi promocji i reklamowania swoich produktów na długo przed targami.

Gwarancja jakości

Kompleksowość i długofalowe realizowanie usług, które cechują działalność Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżniają tego organizatora imprez targowych w Polsce i są argumentami, które niezmiennie potwierdzają wysoką jakość realizacji i utrzymanie pozycji lidera rynku targowego. Dla branży opakowań dla żywności Pakfood są jedynymi targami, które otrzymały rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

Dla zróżnicowania konkretnych edycji targó Polagra Tech, co roku używamy innego kolory logo.

Targom odbywającym się w latach parzystych przypisaliśmy kolor granatowy, a edycji w latach nieparzystych – fioletowy.

mtp_polagratech_fioletwww.jpg aaaaaaaaaaaaa mtp_polagratech_granat.jpg
lata nieparzyste

lata parzyste

W tym roku mamy targi dla branży mięsnej, rybnej i spożywczej. Naszych klientów, którzy szukają informacji o targach realizowanych dla branży piekarskiej i cukierniczej zapraszamy do szukania wiadomości umieszczonych na stronie www.bakepol.pl, ponieważ w 2017 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie organizują tragi dla piekarzy i cukierników w Lublinie. Z kolei do Poznania zapraszamy jesienią 2018 roku.

Edycja targów POLAGRA TECH 2018, poświęcona Salonom Technologii Piekarskich i Cukierniczych, odbędzie się 30.09 - 4.10.2018, zaś Salon Technologii Spożywczych 1 - 4.10.2018 r.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact