Dlaczego warto było wziąć udział w targach 2017

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA TECH to marka doskonale znana firmom z branży spożywczej. Co dwa lata jeden z salonów tych targów dedykowany jest branży mięsnej, a podczas najbliższej edycji wprowadzona zostaje nowość - technologie dla przemysłu rybnego.

Targi te od lat są atrakcyjnym wydarzeniem biznesowym dla branży. Impreza ewoluuje, jest miejscem wielu premier i nowości technologicznych. Od lat wyznacza trendy na rynku technologii spożywczych.

Międzynarodowe Targi Poznańskie dzięki długofalowej, rzetelnej i systematycznej współpracy z wystawcami, dokładają starań, aby salony targów POLAGRA TECH były tymi, które wyznaczają trendy na rynku technologii spożywczych.

Podczas najbliższej edycji wystawę odwiedzą reprezentanci następujących segmentów rynku:

Branża mięsna – producenci i dystrybutorzy wyrobów mięsnych oraz technologii, kadra zarządzająca w zakładach mięsnych, ubojniach, technolodzy żywienia, dyrektorzy techniczni czy też technicy utrzymania ruchu, a także kupcy, handlowcy, przedstawiciele sieci handlowych i sklepów detalicznych odwiedzają Poznań, aby podczas największego święta sektora gospodarki zawrzeć intratne kontrakty.

Branża rybna - importerzy, producenci i dystrybutorzy wyrobów rybnych i z owoców morza oraz technologii dla tego przemysłu, właściciele gospodarstw i hodowli rybnych, kadra zarządzająca w zakładach przetwórczych, producenci i dystrybutorzy pasz dla ryb, technolodzy żywienia, dyrektorzy techniczni i technicy utrzymania ruchu, producenci i dystrybutorzy opakowań do sprzedaży, ale także do transportu ryb i owoców morza,  a także kupcy, handlowcy, przedstawiciele sieci handlowych i sklepów detalicznych.

Branża spożywcza – producenci wyrobów spożywczych i przetworów m.in. owocowo-warzywnych, mleczarskich, zbożowych, makaronowych, piekarskich i cukierniczych, napojów bezalkoholowych, przypraw, wyrobów gastronomicznych, producenci maszyn i urządzeń m.in. działy bhp i techniczne w przedsiębiorstwach produkcji urządzeń dla przemysłu spożywczego, gastronomii, urządzeń wykorzystywanych w technologii zarządzania odpadami w przedsiębiorstwie, w technice wentylacyjnej, chłodniczej i klimatyzacyjnej.

Międzynarodowe Targi Poznańskie dzięki długofalowej, rzetelnej i systematycznej współpracy z wystawcami, dokładają starań by salony targów POLAGRA TECH były tymi, które wyznaczają trendy na rynku technologii spożywczych.

 

Dlaczego warto było wziąć udział w edycji w 2017 roku?

Ze względu na zakres tematyczny, który zawsze dostosowany jest do aktualnych potrzeb rynku. I dlatego, że liderzy rynku wyprzedzają oczekiwania konsumentów!

Ponieważ wielu skorzystało w oferty targów, wykorzytali szanse, jakie dała im POLAGRA TECH i są stałymi, powtarzającymi się klientami targów.

Oto co o targach POLAGRA TECH mówią Ci, którzy spotkali sią z nami już nie raz podczas tej największej imprezy handlowej dla branży mięsnej i spożywczej w centralnej i południowo-wschodniej Europie:

Branża convenience food na POLAGRA TECH 2015 -mówi Wojciech Waczkowski z Marel Polska:

Synergia targów POLAGRA - mówi Łukasz Duk, Przedsiębiorstwo MULTI Sp. z o.o.

Arkadiusz Nowicki, Prezes Zarządu METALBUD

Polagra ma naprawdę dużą przyszłość, bo są to najmocniejsze targi w tym rejonie. Wystawianie się na targach jest zdecydowanie lepszą możliwością promocji, pokazania nowych rozwiązań niż Internet.

-------------

Adrian Lewandowski, Prezes Zarządu FUWK KONWEKTOR

Targi to dla nas możliwość pokazania nowości, możliwość spotkania się z klientami, z potencjalnymi klientami z konkurencją również. Jest to dla nas bardzo cenne i pouczające spotkać się i wysłuchać o problemach i również o potrzebach naszych klientów.

-------------

Andrzej Jankowski, Regionalny Szef Sprzedaży URCHEL INTERNATIONAL POLSKA

Mamy możliwość zaprezentować nasze maszyny, bo to tak naprawdę przekonuje naszych klientów.

------------

Łukasz Pilśniak, firma EKOMEX

Jeśli chodzi o obawy konsumentów w kwestii automatyzacji i unowocześniania produktów, musimy sobie zdawać sprawę, że produkcja na większa skalę musi wymagać zachowania odpowiednich standardów i wprowadzenia odpowiednich nowoczesnych technologii i rozwiązań, które gwarantują bezpieczeństwo takiej produkcji. Wiadomo, że małe zakłady, które są w stanie wyprodukować kilkaset kilogramów jakiś tradycyjnych wyrobów mogą sobie pozwolić na staropolskie, bardzo tradycyjne systemy produkcji, natomiast zakłady, które produkują duże ilości wyrobów musza inwestować w nowoczesne technologie. […]

źródło: TV Biznes "Panorama Branż", 20.09.2011

------------

Mieczysław Walkowiak, firma SOKOŁÓW S.A.

Z punktu widzenia sektora mięsnego kondycja zakładów produkcyjnych jest bardzo dobra. Wszystkie zakłady posiadają moce produkcyjne, wysokie standardy produkcyjne. […] Z punktu widzenia konsumentów - ciągle rośnie spożycie mięsa w Polsce, bardziej mięsa drobiowego, ale wieprzowe też nieznacznie. […] Moim zdaniem nowoczesne technologie nie zagrażają polskiemu sektorowi mięsnemu, dlatego, że o tym co konsumujemy decyduje nie producent, a decyduje konsument. To on decyduje, głosuje przy kasie swoimi pieniędzmi, jakie produkty go interesują, jakie produkty chce kupować a my produkujemy to, co rynek wymaga, to co konsument chce konsumować. [...] Inwestujemy bardzo mocno w technologie do produkcji produktów tradycyjnych, które na dzień dzisiejszy cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów.

źródło: TV Biznes "Panorama Branż", 20.09.2011

------------

Robert Martyna, Marketing / Quality Representative KM-B PL BIZERBA Polska

Z punktu widzenia producenta i dostawy wysokiej klasy technologii dla przemysłu spożywczego i handlu detalicznego dwa aspekty targów Polagra warte są podkreślenia. Polagra to przede wszystkim wielobranżowość i wielotematyczność – możliwość dotarcia do kilku grup docelowych w jednym miejscu i czasie. Służą temu m.in. specjalne przestrzenie tematyczne, które mam taką nadzieję będą rozwijane w kolejnych edycjach, tak jak to ma miejsce na wielkich imprezach targowych w Europie Zachodniej.
Wielobranżowość sprzyja możliwości zaprezentowania własnego potencjału w formie konkurencyjnej oferty, ale co istotniejsze - wymianie doświadczeń, idei, nowinek i strategii, które ten rynek tworzą bądź będą kształtować w przyszłości. Zarówno w przypadku R&D oraz nowych technologii w fazie użytkowej Polagra jest w Polsce niekwestionowanym liderem. To właśnie na targach Poznańskich koncern Bizerba prezentował swoje nowości technologiczne, które miały po raz pierwszy swoje premiery w Europie Wschodnie, niemal równocześnie z targami IFFA czy EuroShop.
Po drugie Targi Poznańskie to również – bodaj od pewnego czasu - okno na Wschód, na te rozwojowe rynki, które zarówno dla producentów jak i dostawców rozwiązań technologicznych stanowią interesującą propozycje.
[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact