III Otwarte Mistrzostwa Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedną Ręką

10 drożdżówek w ciągu 1 minuty – takimi wynikami potrafią pochwalić się najlepsi piekarze i cukiernicy biorący udział w tym emocjonującym wydarzeniu. Liczą się doświadczenie, umiejętności i refleks. Nie każdy sprosta wyzwaniu, ale wybrańcy zadziwią widzów i jurorów niebywałą wprawą. Warto przyjść, by podejrzeć rzemieślników przy pracy, a także po to, by spróbować swoich sił w kręceniu drożdżówek jedną ręką i jeszcze bardziej docenić tę trudną sztukę.

polagra_tech_mistrzostwa_drozdzowki.png

W tym roku podczas targów odbędzie się kolejna odsłona cieszących się ogromną popularnością Otwartych Mistrzostw Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedną Ręką. Wydarzenie to przyciąga szerokie grono widzów. Stworzono je specjalnie z myślą o piekarzach i cukiernikach, którzy mogą pochwalić się niezwykłymi zdolnościami i umiejętnościami warsztatowymi. Uczestnicy, którzy do tej pory mieli okazję wziąć udział w konkursie, zadziwili widzów i jurorów niewyobrażalnymi wynikami – najlepsi spośród nich potrafili w czasie krótszym niż 1 minuta wykręcić 10 drożdżówek. Jak wielokrotnie udowodnili, liczy się przede wszystkim technika – niektórzy zawodnicy trenują na długie miesiące przed Mistrzostwami.

III Otwarte Mistrzostwa Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedną Ręką odbędą się w dniach 1-2 października w pawilonie 5G (łącznik) w Strefie Pokazowej.

Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Współorganizatorem wydarzenia jest BCM Biznes, wydawca czasopisma Bake & Sweet.

[ Wstecz ]
Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact