Patronat


Współpraca BranżowaW 2018 są z nami:

    
 Aktualności
21.09.2018
Spotkanie liderów branży technologii spożywczych na targach rozpocznie się już za 10 dni! Przypominamy o konieczności aktywacji bezpłatnych zaproszeń online!

[ więcej ]


18.09.2018
Zobacz, jak szybko i niedrogo wzbogacić ofertę piekarni i cukierni o zdrowe przekąski oraz pożywne soki. Sprawdź, jak maksymalnie wykorzystać cenne surowce i zminimalizować odpady (oraz związane z tym koszty). Przekonaj się, dlaczego warto postawić na ekologiczne opakowania i jak zyskać na transporcie niskoemisyjnym! Zapraszamy na stoisko Mistrza Branży, gdzie będzie można doświadczyć namiastki zdrowych rewolucji z korzyścią dla wszystkich.

[ więcej ]


17.09.2018
Targi Polagra Tech rozpoczną się już w przyszłym tygodniu w niedzielę. Najwyższy czas przygotować się do nich – przypominamy, o czym warto wcześniej pamiętać.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi technologii spożywczych POLAGRA TECH

Najbliższa edycja: 30 września - 4 października 2018 roku

POLAGRA TECH jest wydarzeniem realizowanym z myślą o przedstawicielach branży producentów żywności. W ich trakcie prezentowane są maszyny i urządzenia, dzięki którym profesjonaliści branży będą mogli wprowadzić w swoich firmach rozwiązania procentujące dla nich w korzyściach biznesowych. To również idealne miejsce do zaprezentowania komponentów i dodatków do żywności. Na POLAGRA TECH poznać będzie można najnowsze rozwiązania pozwalające na dopieszczenie kubeczków smakowych i wrażeń estetycznych współczesnych konsumentów.

W ramach tegorocznej edycji targów Polagra Tech odbędą się dwa salony. Pierwszy z nich, Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych, rozpocznie się już w niedzielę, 30 wrześniaDniem Piekarza i Cukiernika. Zaprezentowane na nim specjalistyczne rozwiązania zostaną uzupełnione o ofertę wystawców Salonu Technologii Spożywczych, który rozpocznie się dzień później, 1 października. Oba wydarzenia potrwają do 4 października.

[ Wstecz ]W tym samym czasie


Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact