Aktualności
22.11.2018
Targi Polagra Tech znalazły się na liście targów branżowych organizowanych w ramach działań promocyjnych przewidzianych w programie promocji dla przedsiębiorstw Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

[ więcej ]


08.11.2018
Ogłoszono wyniki plebiscytu na Złoty Medal – Wybór Konsumentów Polagra Tech 2018.

[ więcej ]


22.10.2018
Szukamy współpracowników z Katowic i aglomeracji śląskiej do pracy przy obsłudze konferencji klimatycznej COP24. Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chcesz zyskać doświadczenie przy dużym, międzynarodowym projekcie – czekamy być może na Ciebie!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi technologii spożywczych POLAGRA TECH

Najbliższa edycja: 30 września - 3 października 2019 roku

POLAGRA TECH jest wydarzeniem realizowanym z myślą o przedstawicielach branży producentów żywności. W ich trakcie prezentowane są maszyny i urządzenia, dzięki którym profesjonaliści branży będą mogli wprowadzić w swoich firmach rozwiązania procentujące dla nich w korzyściach biznesowych. To również idealne miejsce do zaprezentowania komponentów i dodatków do żywności. Na POLAGRA TECH poznać będzie można najnowsze rozwiązania pozwalające na dopieszczenie kubeczków smakowych i wrażeń estetycznych współczesnych konsumentów.

W ramach najbliższej edycji targów Polagra Tech odbędą się dwa salony: Salon Technologii Spożywczych oraz Salon Technologii Mięsnych i Rybnych.

[ Wstecz ]W tym samym czasie


Zobacz również
Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact