Patronat


Współpraca Branżowa


Usługi reklamowe

 

banner_tup_2.jpg

 

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

ZOBACZ PREZENTACJĘ USŁUG >>>

REKLAMA W KATALOGU TARGOWYM

Katalog targowy to idealne miejsce do prezentacji oferty targowej każdego wystawcy. Wydawany przed każdymi targami stwarza możliwość dotarcia do wyselekcjonowanej grupy docelowej zainteresowanej branżą, której targi dotyczą. Katalog trafia do rąk każdego wystawcy, a także każdego zwiedzającego, który otrzyma go bezpłatnie w trakcie trwania targów. Jest materiałem, z którym zwiedzający porusza się po targach. Stanowi przewodnik, jest najlepszym skondensowanym źródłem informacji o ofercie wystawienniczej danych targów.

Każdemu wystawcy proponujemy umieszczenie:
- obowiązkowego wpisu do katalogu w alfabetycznym spisie wystawców - wpis zawiera nazwę i adres firmy,
- tekstu oferty targowej,
- logo firmy,
- wpisu adresowego w spisie wystawców wg grup towarowych.

Istnieje także możliwość umieszczenia w katalogu targowym:

- ogłoszenia reklamowego,
- wkładki reklamowej,
- wykonania projektu ogłoszenia,

Szczegółowe informacje o ogłoszeniasz reklamowych w katalogu zawiera formularz R.

 


Warto dodać, że katalog targowy publikowany jest również na stronie www danych targów, które mają bardzo dużą oglądalność, zwłaszcza w okresie przedtarowym, kiedy niedostępny jest katalog drukowany. Przed targami, w specjalnie oznaczonej zakładce pojawia się lista wszystkich wystawców wraz z lokalizacją stoisk oraz ofertą, a następnie w dniu rozpoczęcia targów pojawia się katalog uzupełniony o adresy i wszelkie dane kontaktowe do firm. Usługa umieszczenia danych firmy w internetowym katalogu wystawców targów, zawarta jest w cenach na formularzach K i R. Nie podlega ona dodatkowym opłatom.

OUTDOOR / INDOOR

Oferta reklamy wielkoformatowej na targach to zdecydowanie najatrakcyjniejsza i najbardziej widoczna forma promocji. Oferowane przez nas powierzchnie znajdują się na zewnątrz pawilonów, na ich głównych ścianach, a także w miejscach neutralnych w pawilonach oraz holach wejściowych. Największe z nich osiągają powierzchnię maksymalną do 360m2.

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt: Małgorzata Barczak; tel. +4861 869 2524 fax +4861 869 2960; e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl

FLAGI i KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Jako wystawca macie Państwo możliwość ustawienia na terenach targowych (teren otwarty lub miejsca neutralne) własnych konstrukcji reklamowych. W zależności od wielkości konstrukcji i sposobu mocowania postaramy się każdorazowo wybrać dla Państwa jak najlepszą lokalizację. Istnieje także możliwość zawieszenia flag reklamowych na masztach własnych wystawcy lub na masztach targowych.

Szczegółowe informacje zawiera formularz R1.


REKLAMA RUCHOMA - Hostessy

Podczas targów wszyscy wystawcy mogą skorzystać z możliwości rozdawania swoich materiałów promocyjnych, folderów, gadżetów reklamowych gościom targowym. Dzięki reklamie ruchomej można dotrzeć z informacją do zwiedzających jeszcze zanim znajdą się oni na Państwa stoisku. Spektrum możliwości wykorzystania tej usługi jest ogromne. Począwszy od charakterystycznie przebranych hostess, poprzez szczudlarzy, osoby na rolkach, wrotkach, a skończywszy np. na mimach. Wybór należy do Państwa i zależy od Państwa pomysłowości.

Szczegółowe informacje zawiera formularz P.

Mogą Państwo także skorzystać z naszej bazy hostess. Jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt:
Izabela Kalemba; tel. +4861 869 2539; izabela.kalembaat mtp.pl

 

PROMOCJA W MATERIAŁACH DRUKOWANYCH MTP

1. Reklama w przewodniku dla zwiedzających - jest to materiał drukowany na około dwa miesiące przed targami, który jest wysyłany do profesjonalnych potencjalnych zwiedzających ok. 1,5 miesiąca przed targami - ma zachęcić do odwiedzenia targów, a przy okazji zamieszczenia reklamy również Państwa stoiska.

2. Ulotki - mapki drukowane na targi to najważniejsze dokumenty informacyjne, które zwiedzający otrzymuje wraz z kupnem biletu, jak również od obsługi tuż przed wejściem na teren targowy.

W ulotkach możecie Państwo zamieścić reklamę Państwa firmy lub/i logo na mapie stoisk. Logo to pozwoli dotrzeć do Państwa bez żadnych problemów. Formularz G.

Mapy drukowane są w ilościach kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy, co daje pewność, że Państwa reklama i logo na pewno nie zostaną nie zauważone.

E-REKLAMA

Proponujemy:

Zamieszczenie BANERÓW, LOGOTYPÓW, LINKÓW na branżowej stronie wydarzenia

Zamieszczenie danych kontaktowych, biuletynów i zdjęć w sekcji INFORMACJE DLA MEDIÓW

Oferta jest każdorazowo przygotowywana indywidualnie w zależności od terminu zgłoszenia.

REKLAMA W POZNAŃSKIM MAGAZYNIE TARGOWYM

Poznański Magazyn Targowy wydawany jest przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ukazuje się 3 razy w roku – dwukrotnie jako wydanie redakcyjne oraz jako wydanie specjalne „Kalendarz targów”. Magazyn prezentuje najważniejsze informacje dotyczące wydarzeń organizowanych na terenie MTP, marketingu targowego i usług targowych. Dostępny jest niemal na całym świecie w wersji drukowanej oraz on-line, w języku polskim oraz angielskim.

Magazyn dociera do czytelników w 45 krajach. Najliczniej czytany jest w Polsce, Niemczech, we Włoszech, w Hiszpanii i Francji. Czytają go: prezesi, dyrektorzy i pracownicy działów marketingu firm z branż reprezentowanych na targach; przedstawiciele działów handlowych ambasad i konsulatów oraz izb branżowych, handlowych i stowarzyszeń; inwestorzy, eksporterzy i importerzy zainteresowani nawiązywaniem kontaktów handlowych; studenci uczelni wyższych (ekonomicznych, technicznych, artystycznych).

 

Redakcja „Poznańskiego Magazynu Targowego”
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
tel. + 48 61 869 2000

Reklama: Katarzyna Probala, tel. +48 869 2937, " title="blocked::mailto:katarzyna.probalaat mtp.pl">katarzyna.probalaat mtp.pl

[ Wstecz ]
Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact