Patronat


Współpraca Branżowa


    
 Aktualności
21.09.2018
Spotkanie liderów branży technologii spożywczych na targach rozpocznie się już za 10 dni! Przypominamy o konieczności aktywacji bezpłatnych zaproszeń online!

[ więcej ]


18.09.2018
Zobacz, jak szybko i niedrogo wzbogacić ofertę piekarni i cukierni o zdrowe przekąski oraz pożywne soki. Sprawdź, jak maksymalnie wykorzystać cenne surowce i zminimalizować odpady (oraz związane z tym koszty). Przekonaj się, dlaczego warto postawić na ekologiczne opakowania i jak zyskać na transporcie niskoemisyjnym! Zapraszamy na stoisko Mistrza Branży, gdzie będzie można doświadczyć namiastki zdrowych rewolucji z korzyścią dla wszystkich.

[ więcej ]


17.09.2018
Targi Polagra Tech rozpoczną się już w przyszłym tygodniu w niedzielę. Najwyższy czas przygotować się do nich – przypominamy, o czym warto wcześniej pamiętać.

[ więcej ]


14.09.2018
Targi Polagra Tech już za dwa tygodnie. Zapoznaj się z programem wydarzeń odbywających się na Polagrze Tech oraz na targach komplementarnych mających miejsce w tym samym czasie.

[ więcej ]


12.09.2018
W tym samym czasie, w którym odbywają się targi Polagra Tech 2018, równolegle trwać będą m.in. Targi Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak. W ich ramach będzie mieć miejsce czwarta edycja Kongresu Przemysłu Opakowań, na którą serdecznie zapraszamy.

[ więcej ]


04.09.2018
Na początku jesieni, w dniach 1-4 października 2018 w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się szeroko zakrojone wydarzenie branżowe adresowane do ekspertów branży spożywczej oraz profesjonalistów branży poligraficznej i opakowań. W tym samym terminie wystawcy zaprezentują się na siedmiu targach: Polagra Tech, Polagra Gastro, Invest Hotel, Taropak, Polimer Tech, 4 Print Week oraz Smaki Regionów.

[ więcej ]


30.08.2018
W tym roku po raz pierwszy laureaci plebiscytu Mistrzowie Smaku będą obecni na targach Polagra Tech. 30 września, w Dniu Piekarza i Cukiernika będzie można spotkać się ze zwycięzcami tego prestiżowego konkursu w kategoriach Lody Roku i Piekarnia Roku.

[ więcej ]


28.08.2018
Ile kaw jesteś gotowy wypić z klientem, aby zrozumieć jego potrzeby? Czy strategia jest dla amatorów, a dopiero egzekucja dla profesjonalistów? Jakie błędy w sprzedaży najczęściej popełniamy? Jak możemy je zidentyfikować i naprawić? M.in. na te pytania poznamy odpowiedzi w czasie szkoleń odbywających się na targach Polagra Tech.

[ więcej ]


Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact