Patronat


Współpraca Branżowa


POLAGRA TECH 2018

Startujemy z przyjmowaniem zgłoszeń! Zaplanuj swój udział w POLAGRA TECH 2018 już teraz!

Międzynarodowe Targi Poznańskie to platforma możliwości, z której w pełni korzystają zarówno zwiedzający, jak i wystawcy. Zachęcamy Państwa do dołączenia do wydarzenia POLAGRA TECH,
w ramach którego odbędą się salony:

  • 30 września - 4 października 2018 – Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych
  • 1 - 4 października 2018 – Salon Technologii Spożywczych

Blok targów Polagra w Poznaniu to dla branży spożywczej i gastronomicznej możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami, rozwiązaniami technologicznymi, a także promocja polskiej gospodarki.

Udział w Polagra-Tech to przede wszystkim długoterminowa kampania na pozyskanie branżowych zwiedzających. Od momentu zgłoszenia, prowadzone są intensywne działania promujące marki oraz produkty wystawców na terenie Polski oraz poza jej granicami.

Już dziś warto pomyśleć o tym, aby zaplanować swoją ekspozycję w kolejnych edycjach wydarzeń
z bloku Polagry. To imprezy, które tworzone są z uwzględnieniem potrzeb branży, a ich nadrzędny cel stanowią prawdziwe spotkania i realne kontrakty.

Kolejnym argumentem przemawiającym za udziałem w POLAGRA TECH powinien być przekrój zwiedzających gwarantujących promocję marki i realne biznesowe kontakty.

Prezentacja profilu Zwiedzających targów Polagra 2016 (Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych, Salon Technologii Spożywczych) ze względu na TYP DZIAŁALNOŚCI

thumbnail_wykres1.jpg

Za czynnym udziałem w Targach Polagra-Tech przemawia także profil zawodowy zwiedzających, reprezentujących w największym przypadku producentów. Wśród zwiedzających branży spożywczo – cukierniczej i technologii spożywczych reprezentantami byli przede wszystkim przez właściciele, kadra menadżerska, jak również licznie obecni cukiernicy, piekarze, technolodzy, kierownicy działu utrzymania ruchu.

Zwiedzający Polagry Tech w podziale na rodzaj działalności

thumbnail_wykres2.jpg

Potwierdzenie wartości dodanej targów Polagra-Tech widać w przeprowadzonych ankietach. Uczestnicy tych targów wyrażają ogólne zadowolenie z wartości biznesowych związanych z pobytem na targach. Wysoko została oceniona oferta Wystawców, trendy – informacje o branży prezentowane na stoiskach oraz w formie wykładów i warsztatów. Natomiast zwiedzający wyrazili satysfakcję
z prezentowanych nowości rynkowych. Ponad ¾ osób przyznało, że chętnie weźmie udział w kolejnej edycji targów.

Chęć polecenia targów Polagra Tech znajomym z branży

thumbnail_wykres3.jpg

Zachęcamy Państwa już teraz do zaplanowania swojego udziału w targach Polagra-Tech już teraz. Przypominamy także, że w tym samym terminie odbędą się także Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK oraz Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL a także Smaki Regionów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I REZERWACJI MIEJSC <kliknij tutaj>

Kolejna edycja Salonu Technologii Mięsnych i Rybnych będzie miała miejsce na targach POLAGRA TECH jesienią 2019 r.

Wstecz

Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact