Patronat


Współpraca Branżowa


Polagra Tech w terminie jesiennym

Dwa salony i maksimum możliwości biznesowych. Na przełomie września i października odbędą się dwa salony: SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH od 30.09 do 4.10 oraz SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH od 1 do 4.10

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA TECH to wydarzenie, które przyciąga  wyselekcjonowaną grupę profesjonalistów, m.in. kadrę zarządzającą zakładów przetwórstwa żywności, specjalistów ds. produkcji, zaopatrzenia, inżynierów utrzymania ruchu,  technologów, specjalistów BHP, piekarzy i cukierników oraz przedstawicieli sieci handlowych. To wyjątkowa okazja dla nich, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z najnowszą ofertą sektora technologii spożywczych.

Od komponentów i dodatków po przemysłowe linie produkcyjne

Tutaj zwiedzający z całego świata – profesjonaliści – mogą znaleźć inspiracje na stworzenie nowych smacznych przetworów. Wysoka jakość i wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów to główne argumenty, jakie przyciągają klientów. O sukcesie artykułów spożywczych decydują w równej mierze zapach, wygląd, forma, tekstura, faktura jedzenia, a nawet dźwięk jaki wydaje podczas konsumpcji. Wszystkie powyższe odczucia mają wpływ na to, jak klient odbiera produkt. Warto zatem, właśnie na Międzynarodowych Targach Poznańskich, zaprezentować ofertę maszyn, urządzeń, dodatków do żywności oraz wszystkich innych elementów, wykorzystywanych do produkcji artykułów spożywczych. POLAGRA TECH 2018 to bogata oferta dla przemysłu technologii spożywczych, tj m.in. można zobaczyć zarówno urządzenia do konfekcjonowania żywności, jak i aparaturę kontrolno-pomiarową, środki higieny i ochrony przed szkodnikami, urządzenia chłodnicze, rozlewnicze, owocowo-warzywne, mleczarskie, do produkcji makaronów, a także środki transportu.

Targi POLAGRA TECH od lat wspierają rozwój wymiany handlowej na płaszczyźnie krajowej, jak i z kontrahentami z całego świata. Ich formuła pozwala przede wszystkim pozyskać nowych, solidnych partnerów biznesowych. Sprzyjają temu również dodatkowe wydarzenia towarzyszące targom, takie jak konferencje czy prelekcje.

W tym roku, jak zwykle w latach parzystych, odbędzie się także duży salon technologii piekarskich i cukierniczych, na którym producenci i dystrybutorzy polskich i światowych marek zaprezentują mieszanki i komponenty, a także całe linie technologiczne dla branży cukierniczej, piekarskiej i lodziarskiej. Oznacza to nowe pomysły na tworzenie smacznych i nowych wyrobów, jakie można uzyskać przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń i z użyciem najnowszych komponentów. Wszystko, aby rozwinąć i poszerzyć asortyment produktów. Dodatkowo mistrzowie piekarstwa i cukiernictwa podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Niepowtarzalna oferta dla sektora technologii spożywczych, piekarskich i cukierniczych już tej jesieni w Poznaniu!

W tym samym terminie będą miały miejsce także Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania
i Etykietowania TAROPAK, Polimer Tech, 4Print Week
oraz Międzynarodowe Targi Gastronomii
i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL.

Wstecz

Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact