Patronat


Współpraca Branżowa


Wiosenne plany na Polagrę Tech

Dołącz do wystawców jesiennej Polagry Tech już dziś. Do 6 kwietnia promocyjne ceny na powierzchnię. Zostały niecałe 3 tygodnie! Warto zaplanować udział w targach już dziś!

Dlaczego warto być na Polagrze Tech? To prezentacja najnowszych osiągnięć technologicznych, nowości rynkowych, czyli jednym słowem najszersza i najbardziej kompleksowa oferta firm spożywczych w jednym miejscu i czasie. W tym roku na terenie MTP zapanuje zapach świeżego pieczywa i ciasta, a zwiedzający będą mogli zobaczyć arcyciekawe pokazy sztuki cukierniczej.

POLAGRA TECH jest wydarzeniem dedykowanym przedstawicielom branży producentów żywności.

W tym roku odbędzie się duży salon technologii piekarskich i cukierniczych, na którym producenci i dystrybutorzy polskich i światowych marek zaprezentują mieszanki i komponenty, a także całe linie technologiczne do produkcji cukierniczej, piekarskiej i lodziarskiej. Zaprezentują oni cukiernikom, piekarzom i lodziarzom jakie nowe produkty można stworzyć na nowoczesnych urządzeniach i z użyciem najnowszych komponentów. Wszystko aby rozwinąć i poszerzyć asortyment produktów, dodatkowo mistrzowie piekarstwa i cukiernictwa podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH odbędzie się od 30.09 do 4.10 zaś SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH od 1 do 4.10

Wydarzenia specjalne POLAGRA TECH 2018 Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych:

  • III Otwarte Mistrzostwa Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedną Ręką
  • Forum Piekarskie – Zdrowe Pieczywo,
  • Pokazy Cukiernicze Mistrzów,
  • Wiedza i praktyka: konferencje, prelekcje i tematyczne spotkania branży technologii spożywczych.

Wstecz

Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact