Patronat


Współpraca Branżowa


Zapraszamy na Dzień Piekarza i Cukiernika!

Tegoroczna edycja targów Polagra Tech rozpocznie się w niedzielę, 30 września – Dniem Piekarza i Cukiernika. Zapraszamy na wielkie spotkanie branży i inspirujące pokazy i wydarzenia!

W ramach targów Polagra Tech odbędą się w tym roku dwa salony. Pierwszy z nich, Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych, rozpocznie się już w niedzielę, 30 września. Warto już wtedy wybrać się na targi Polagra Tech, by wziąć udział we wspólnym celebrowaniu święta branży, jakim jest Dzień Piekarza i Cukiernika.

Na ten dzień planowany jest atrakcyjny program wydarzeń: warsztaty i szkolenia dla cukierników i piekarzy, pokazy, m.in. Otwarte Mistrzostwa w Kręceniu Drożdżówki Jedną Ręką czy Forum Piekarskie i Cukiernicze.

Warto również zapoznać się z zaawansowaną technologicznie ekspozycją wystawienniczą, w ramach której producenci i dystrybutorzy polskich i światowych marek zaprezentują całe linie technologiczne dla swoich branży, nowe pomysły na tworzenie smacznych i nowych wyrobów, jakie można uzyskać przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń.

Zaprezentowane w ramach Salonu Technologii Piekarskich i Cukierniczych specjalistyczne rozwiązania zostaną uzupełnione o ofertę wystawców Salonu Technologii Spożywczych, który rozpocznie się dzień później, 1 października. Oba wydarzenia potrwają do 4 października.

Uwaga! Tylko w niedzielę koszt biletu wstępu na targi Polagra Tech wraz z biletem wjazdu na teren MTP wyniesie 15 zł.

Zapraszamy na wielkie spotkanie branży w Dniu Piekarza i Cukiernika!

Wstecz

Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact