Patronat


Współpraca Branżowa


Dlaczego warto było wziąć udział w targach 2017

Dlaczego warto było wziąć udział w targach 2017

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA TECH to marka doskonale znana firmom
z branży spożywczej. Targi te od lat są atrakcyjnym wydarzeniem biznesowym dla branży. Impreza ewoluuje, jest miejscem wielu premier i nowości technologicznych. Od lat wyznacza trendy na rynku technologii spożywczych.

POLAGRA TECH jest wydarzeniem dedykowanym przedstawicielom branży producentów żywności. To miejsce, w którym prezentowane są maszyny i urządzenia oraz komponenty i dodatki dedykowane dla producentów wyrobów spożywczych m.in. piekarskich i cukierniczych, mięsnych, rybnych, przetworów owocowo-warzywnych, mleczarskich, zbożowych, makaronowych, napojów, przypraw, wyrobów gastronomicznych.

Międzynarodowe Targi Poznańskie dzięki długofalowej, rzetelnej i systematycznej współpracy
z wystawcami, dokładają starań, aby salony targów POLAGRA TECH były tymi, które wyznaczają trendy na rynku technologii spożywczych.

Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH składają się z  trzech salonów tematycznych:

  • SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH – organizowany jest co roku. Na zwiedzających czeka szeroka oferta wystawiennicza: od maszyn, urządzeń, aparatury kontrolno-pomiarowej przez urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i grzewcze po środki transportu, higieny i środki ochrony przed szkodnikami.
  • SALON TECHNOLOGII MIĘSNYCH I RYBNYCH – odbywa się co dwa lata, w latach nieparzystych (2015, 2017, 2019, …). Podczas tych targów zapoznać się można z maszynami, urządzeniami oraz komponentami i dodatkami stosowanymi w przemyśle mięsnym i rybnym.

  • SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH odbywa się co dwa lata, w latach parzystych (2014, 2016, 2018, …). W ramach niniejszej ekspozycji prezentowane są maszyny, urządzenia, komponenty i dodatki stosowane w branży cukierniczej i piekarskiej.

Co wyróżnia targi POLAGRA TECH:

- jest miejscem premier technicznych i technologicznych, w tym produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP,

- dla branży spożywczej i gastronomicznej oznacza możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami, rozwiązaniami technologicznymi, a także promocja polskiej gospodarki,

- długoterminowa kampania na pozyskanie branżowych zwiedzających oraz działania promujące marki i produkty wystawców na terenie Polski oraz poza jej granicami przed, w trakcie i po wydarzeniu,

- jest interaktywnym i zaawansowanym technologicznie wydarzeniem biznesowym, którego infrastruktura stwarza możliwości montażu i prezentacji specjalistycznych maszyn, urządzeń i całych linii produkcyjnych,

- posiada międzynarodowy charakter: największe, kompleksowe i najważniejsze spotkanie branży
w Europie Środkowo-Wschodniej dla zaprezentowania swojej oferty potencjalnym odbiorcom,

- zakres tematyczny, który zawsze dostosowany jest do aktualnych potrzeb rynku,

- kompleksowość i długofalowe realizowanie usług, które cechują działalność Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Polagra Tech 2018

Targi POLAGRA TECH to spotkanie technologów produkcji urządzeń dla przemysłu spożywczego, gastronomii, urządzeń wykorzystywanych w technologii zarządzania odpadami w przedsiębiorstwie, w technice wentylacyjnej, chłodniczej i klimatyzacyjnej. W tym roku odbędzie się duży salon technologii piekarskich i cukierniczych, na którym producenci i dystrybutorzy polskich i światowych marek zaprezentują mieszanki i komponenty, a także całe linie technologiczne do produkcji cukierniczej, piekarskiej i lodziarskiej. Zaprezentują oni cukiernikom, piekarzom i lodziarzom jakie nowe produkty można stworzyć na nowoczesnych urządzeniach i z użyciem najnowszych komponentów. Wszystko aby rozwinąć i poszerzyć asortyment produktów, dodatkowo mistrzowie piekarstwa i cukiernictwa podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Ważne terminy 2018:

SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH odbędzie się od 30.09 do 4.10

zaś SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH od 1 do 4.10

Wydarzenia specjalne POLAGRA TECH 2018 Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych:

  • III Otwarte Mistrzostwa Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedną Ręką
  • Forum Piekarskie – Zdrowe Pieczywo,
  • Pokazy Cukiernicze Mistrzów,
  • Wiedza i praktyka: konferencje, prelekcje i tematyczne spotkania branży technologii spożywczych.

www.polagra-tech.pl

Targi kontraktacyjne

Wyróżnikiem targów w Poznaniu jest fakt, że organizatorzy prowadzą długoterminową kampanię na pozyskanie branżowych zwiedzających. Co ważne, dla wystawców, od momentu zgłoszenia, prowadzone są intensywne działania promujące ich marki oraz produkty na terenie Polski oraz poza jej granicami. Finałem niemal rocznej promocji przedsiębiorstwa jest wystawa, na którą przyjeżdżają klienci zainteresowani podjęciem współpracy. Już teraz warto podjąć decyzję o udziale w targach i  przedstawić swoją ofertę profesjonalistom z kraju i zagranicy, zainspirować klientów i podzielić się wiedzą o oferowanych urządzeniach, produktach, usługach. Przede wszystkim jednak organizator targów zachęca firmy do skorzystania z oferowanych przez MTP narzędzi promocji i reklamowania swoich produktów na długo przed targami.

[ Wstecz ]
Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact