Patronat


Współpraca Branżowa


Dzień Piekarza i Cukiernika

Najnowsze rozwiązania technologiczne, dodatki do żywności, które podniosą walory smakowe i estetyczne wypieków oraz pokazy cukiernicze realizowane przez znanych i cenionych na rynku rzemieślników – takich atrakcji możemy spodziewać się w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach obchodów Dnia Piekarza i Cukiernika, który będzie mieć miejsce w niedzielę, 30 września.

polagra_tech_dzien_piekarzy_i_cukierniko

Niedziela to dla wielu piekarzy i cukierników jedyny dzień wolny od pracy. Wiedząc o tym, specjalnie dla nich otwieramy Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych dzień wcześniej niż pozostałą część ekspozycji targów Polagra Tech – już 30 września.

Dzień Piekarza i Cukiernika to dla rzemieślników szansa, by w dogodnym terminie mogli zapoznać się z ofertą wystawców i poszukać nowych inspiracji dla stworzenia smacznej, dostosowanej do wymogów współczesnego konsumenta oferty wypieków. Będą mogli zaopatrzyć się tutaj we wszystkie produkty techniczno-technologiczne potrzebne do przygotowania pełnowartościowego, kuszącego zapachem, apetyczną fakturą i kształtem wypieku.

Prawdziwie inspirujące dla rzemieślników okażą się zapewne również spotkania przy stoiskach wystawców i w ramach pokazów organizowanych przez stowarzyszenia współpracujące z organizatorami targów POLAGRA TECH. To one niosą szansę otwarcia się na nowe rozwiązania, świeżego spojrzenia na własną ofertę i na to, jak można zmienić ją tak, by rozwijać potencjał prowadzonej przez siebie piekarni czy cukierni, dostosowując ją do zmieniających się upodobań smakowych współczesnych konsumentów. 30 września rzemieślnicy cukiernictwa będą mieć szansę wziąć udział w pokazach cukierniczych, których tematyka dotyczyć będzie wykorzystania masy cukrowej i karmelu przy dekoracji wypieków okolicznościowych. W ramach warsztatów zaprezentowane zostaną różne metody zdobnictwa kruchych ciasteczek i tortów na baby shower, przyjęcia z okazji chrztu czy pierwszych urodzin dziecka.

Wyłącznie tego dnia bilet wstępu wraz z wjazdem kosztuje tylko 15 zł – bilety dostępne będą w kasach w pawilonie 5. Parking zlokalizowany jest na terenie MTP.

Ekspozycja w ramach Salonu Technologii Piekarskich i Cukierniczych wypełni przestrzeń pawilonów 5 i 5G.

dzien_piekarze_i_cukiernika_mapa.jpg

[ Wstecz ]
Patroni MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact